AMJS0909-0030-GNB-24 Assmann
  • Part Number: AMJS0909-0030-GNB-24
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 0.98
  • Category: Modular Cables
  • Status:
  • More about AMJS0909-0030-GNB-24 Assmann
    AMJS0909-0030-GNB-24 Assmann
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Modular Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Modular Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE