AMJF0808-0030-BUB-24 Assmann
  • Part Number: AMJF0808-0030-BUB-24
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 0.98
  • Category: Modular Cables
  • Status:
  • More about AMJF0808-0030-BUB-24 Assmann
    AMJF0808-0030-BUB-24 Assmann
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Modular Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Modular Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A