AFFC-100-30-203-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-30-203-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 20
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-30-203-11 Assmann
    AFFC-100-30-203-11 Assmann
    AFFC-100-30-203-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-30-203-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 20. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH