AFFC-100-26-457-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-26-457-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 26 CONDUCTOR 45
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-26-457-11 Assmann
    AFFC-100-26-457-11 Assmann
    AFFC-100-26-457-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-26-457-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 26 CONDUCTOR 45. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH