AFFC-100-26-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-26-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 26 CONDUCTOR 15
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-26-153-11 Assmann
    AFFC-100-26-153-11 Assmann
    AFFC-100-26-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-26-153-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 26 CONDUCTOR 15. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT