AFFC-100-18-254-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-18-254-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 18 CONDUCTOR 25
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-18-254-11 Assmann
    AFFC-100-18-254-11 Assmann
    AFFC-100-18-254-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-18-254-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 18 CONDUCTOR 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V