AFFC-100-17-076-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-17-076-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 17 CONDUCTOR 76
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-17-076-11 Assmann
    AFFC-100-17-076-11 Assmann
    AFFC-100-17-076-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-17-076-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 17 CONDUCTOR 76. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM