AFFC-100-16-254-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-16-254-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 16 CONDUCTOR 25
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-16-254-11 Assmann
    AFFC-100-16-254-11 Assmann
    AFFC-100-16-254-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-16-254-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 16 CONDUCTOR 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE