AFFC-100-16-203-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-16-203-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 16 CONDUCTOR 20
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-16-203-11 Assmann
    AFFC-100-16-203-11 Assmann
    AFFC-100-16-203-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-16-203-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 16 CONDUCTOR 20. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F