AFFC-100-15-305-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-15-305-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 15 CONDUCTOR 30
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-15-305-11 Assmann
    AFFC-100-15-305-11 Assmann
    AFFC-100-15-305-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-15-305-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 15 CONDUCTOR 30. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A