AFFC-100-14-457-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-14-457-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 45
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-14-457-11 Assmann
    AFFC-100-14-457-11 Assmann
    AFFC-100-14-457-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-14-457-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 45. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"