AFFC-100-14-305-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-14-305-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 30
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-14-305-11 Assmann
    AFFC-100-14-305-11 Assmann
    AFFC-100-14-305-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-14-305-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 30. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W