AFFC-100-14-203-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-14-203-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 20
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-14-203-11 Assmann
    AFFC-100-14-203-11 Assmann
    AFFC-100-14-203-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-14-203-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 20. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG