AFFC-100-14-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-14-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 10
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-14-102-11 Assmann
    AFFC-100-14-102-11 Assmann
    AFFC-100-14-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-14-102-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 10. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V