AFFC-100-14-076-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-14-076-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 76
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-14-076-11 Assmann
    AFFC-100-14-076-11 Assmann
    AFFC-100-14-076-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-14-076-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 76. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP