AFFC-100-12-457-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-12-457-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 45
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-12-457-11 Assmann
    AFFC-100-12-457-11 Assmann
    AFFC-100-12-457-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-12-457-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 45. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM