AFFC-100-12-305-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-12-305-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 30
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-12-305-11 Assmann
    AFFC-100-12-305-11 Assmann
    AFFC-100-12-305-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-12-305-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 30. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT