AFFC-100-12-254-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-12-254-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 25
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-12-254-11 Assmann
    AFFC-100-12-254-11 Assmann
    AFFC-100-12-254-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-12-254-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED