AFFC-100-11-457-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-11-457-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 45
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-11-457-11 Assmann
    AFFC-100-11-457-11 Assmann
    AFFC-100-11-457-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-11-457-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 45. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN