AFFC-100-11-305-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-11-305-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 30
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-11-305-11 Assmann
    AFFC-100-11-305-11 Assmann
    AFFC-100-11-305-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-11-305-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 30. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"