AFFC-100-11-254-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-11-254-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 25
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-11-254-11 Assmann
    AFFC-100-11-254-11 Assmann
    AFFC-100-11-254-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-11-254-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM