AFFC-100-10-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-10-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 51
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-10-051-11 Assmann
    AFFC-100-10-051-11 Assmann
    AFFC-100-10-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-10-051-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 51. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ