AFFC-100-09-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-09-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 9 CONDUCTOR 153
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-09-153-11 Assmann
    AFFC-100-09-153-11 Assmann
    AFFC-100-09-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-09-153-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 9 CONDUCTOR 153. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"