AFFC-100-09-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-09-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 9 CONDUCTOR 102
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-09-102-11 Assmann
    AFFC-100-09-102-11 Assmann
    AFFC-100-09-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-09-102-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 9 CONDUCTOR 102. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM