AFFC-100-08-305-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-08-305-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 305
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-08-305-11 Assmann
    AFFC-100-08-305-11 Assmann
    AFFC-100-08-305-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-08-305-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 305. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD