AFFC-100-08-127-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-08-127-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 127
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-08-127-11 Assmann
    AFFC-100-08-127-11 Assmann
    AFFC-100-08-127-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-08-127-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 8 CONDUCTOR 127. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V