AFFC-100-07-127-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-07-127-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 127
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-07-127-11 Assmann
    AFFC-100-07-127-11 Assmann
    AFFC-100-07-127-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-07-127-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 127. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
    Memory Protection Devices
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP