AFFC-100-07-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-07-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 51M
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-07-051-11 Assmann
    AFFC-100-07-051-11 Assmann
    AFFC-100-07-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-07-051-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 51M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH