AFFC-100-06-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-06-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 6 CONDUCTOR 51M
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-06-051-11 Assmann
    AFFC-100-06-051-11 Assmann
    AFFC-100-06-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-06-051-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 6 CONDUCTOR 51M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM