AFFC-100-05-305-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-05-305-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 305
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-05-305-11 Assmann
    AFFC-100-05-305-11 Assmann
    AFFC-100-05-305-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-05-305-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 305. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V