AFFC-100-05-254-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-05-254-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 254
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-05-254-11 Assmann
    AFFC-100-05-254-11 Assmann
    AFFC-100-05-254-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-05-254-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 254. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"