AFFC-100-05-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-05-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 153
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-05-153-11 Assmann
    AFFC-100-05-153-11 Assmann
    AFFC-100-05-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-05-153-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 153. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM