AFFC-100-05-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-05-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 102
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-05-102-11 Assmann
    AFFC-100-05-102-11 Assmann
    AFFC-100-05-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-05-102-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 5 CONDUCTOR 102. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM