AFFC-100-04-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-04-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 4 CONDUCTOR 102
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-04-102-11 Assmann
    AFFC-100-04-102-11 Assmann
    AFFC-100-04-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-04-102-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 4 CONDUCTOR 102. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    View
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH