AFFC-100-04-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-100-04-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 1.00MM 4 CONDUCTOR 51M
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-100-04-051-11 Assmann
    AFFC-100-04-051-11 Assmann
    AFFC-100-04-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-100-04-051-11 is described as FFC CABLE 1.00MM 4 CONDUCTOR 51M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM