AFFC-050-44-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-44-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 44 CONDUCTOR 10
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-44-102-11 Assmann
    AFFC-050-44-102-11 Assmann
    AFFC-050-44-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-44-102-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 44 CONDUCTOR 10. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM