AFFC-050-44-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-44-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 44 CONDUCTOR 51
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-44-051-11 Assmann
    AFFC-050-44-051-11 Assmann
    AFFC-050-44-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-44-051-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 44 CONDUCTOR 51. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F