AFFC-050-35-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-35-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 35 CONDUCTOR 15
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-35-153-11 Assmann
    AFFC-050-35-153-11 Assmann
    AFFC-050-35-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-35-153-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 35 CONDUCTOR 15. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM