AFFC-050-35-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-35-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 35 CONDUCTOR 10
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-35-102-11 Assmann
    AFFC-050-35-102-11 Assmann
    AFFC-050-35-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-35-102-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 35 CONDUCTOR 10. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE