AFFC-050-34-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-34-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 34 CONDUCTOR 15
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-34-153-11 Assmann
    AFFC-050-34-153-11 Assmann
    AFFC-050-34-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-34-153-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 34 CONDUCTOR 15. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS