AFFC-050-33-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-33-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 33 CONDUCTOR 51
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-33-051-11 Assmann
    AFFC-050-33-051-11 Assmann
    AFFC-050-33-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-33-051-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 33 CONDUCTOR 51. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM