AFFC-050-32-127-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-32-127-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 32 CONDUCTOR 12
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-32-127-11 Assmann
    AFFC-050-32-127-11 Assmann
    AFFC-050-32-127-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-32-127-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 32 CONDUCTOR 12. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM