AFFC-050-30-076-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-30-076-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 30 CONDUCTOR 76
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-30-076-11 Assmann
    AFFC-050-30-076-11 Assmann
    AFFC-050-30-076-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-30-076-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 30 CONDUCTOR 76. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB