AFFC-050-25-076-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-25-076-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 25 CONDUCTOR 76
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-25-076-11 Assmann
    AFFC-050-25-076-11 Assmann
    AFFC-050-25-076-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-25-076-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 25 CONDUCTOR 76. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM