AFFC-050-24-127-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-24-127-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 24 CONDUCTOR 12
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-24-127-11 Assmann
    AFFC-050-24-127-11 Assmann
    AFFC-050-24-127-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-24-127-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 24 CONDUCTOR 12. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS