AFFC-050-22-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-22-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 22 CONDUCTOR 15
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-22-153-11 Assmann
    AFFC-050-22-153-11 Assmann
    AFFC-050-22-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-22-153-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 22 CONDUCTOR 15. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM