AFFC-050-20-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-20-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 20 CONDUCTOR 10
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-20-102-11 Assmann
    AFFC-050-20-102-11 Assmann
    AFFC-050-20-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-20-102-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 20 CONDUCTOR 10. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE