AFFC-050-18-076-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-18-076-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 18 CONDUCTOR 76
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-18-076-11 Assmann
    AFFC-050-18-076-11 Assmann
    AFFC-050-18-076-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-18-076-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 18 CONDUCTOR 76. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM