AFFC-050-17-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-17-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 17 CONDUCTOR 15
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-17-153-11 Assmann
    AFFC-050-17-153-11 Assmann
    AFFC-050-17-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-17-153-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 17 CONDUCTOR 15. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"