AFFC-050-17-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-17-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 17 CONDUCTOR 51
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-17-051-11 Assmann
    AFFC-050-17-051-11 Assmann
    AFFC-050-17-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-17-051-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 17 CONDUCTOR 51. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE